fantomovy kristal

Farba: rôzna podľa jednotlivých minerálov
Vzhľad: kryštály pripomínajúce fantóm vo vnútri hlavného kryštálu
Výskyt: bežný
Náleziská: po celom svete

Vlastnosti
Fantómový krištáľ symbolizuje univerzálnu múdrosť. Jeho zmyslom je podnecovať uzdravenie planéty a povzbudenie liečiteľských schopností jednotlivcov. K tomuto účelu zaisťuje spojenie s duchovným sprievodcom a umožňuje meditáciu. Fantómový krištáľ zaisťuje prístup k záznamom Akáše, umožní nazerať do minulých životov a objavovať potlačené spomienky, ktoré môžu uviesť minulosť do súvislostí. Dokáže vás tiež posunúť do doby medzi jednotlivými inkarnáciami. Pri liečbe pôsobí fantómový krištáľ blahodárne na problémy sluchu a súčasne otvára cestu k jasnozrivosti.

Ametystový fantóm zaisťuje prístup do doby pred narodením a k plánu, podľa ktorého prebieha váš súčasný život. Napomáha evolúcii a pokroku vykonanému na základe duchovným skúseností v priebehu terajšej inkarnácie.

Chloritový fantóm (zelený) napomáha sebarealizácii a odstraňovaní energetických implantátov. K tomuto účelu by sa ale mal používať iba pod dohľadom skúseného liečiteľa, ktorý ovláda prácu s kryštálmi.

Fantóm záhnedy vás zavedie späť proti prúdu času do doby, predchádzajúcej chvíli, kedy ste opustili svoju skupinu duší a vysvetlí zmysel tejto skupinovej inkarnácie. Môže vám súčasne pomôcť rozoznať a prilákať k sebe ostatných členov tejto skupiny. Pokiaľ by do pôvodu skupinovej inkarnácie zasahovali negatívne energie, fantóm záhnedy ich odstráni a privedie celú skupinu späť do stavu pôvodnej čistoty všetkých zámerov.

fantomovy kristal fantom ametyst
fantómový krištáľ fantómový ametyst

fantom ametyst fantomovy chlorit
fantómový ametyst fantómový chlorit

2 komentárov

 • šutr :) píše:

  Mám doma menší prasiolit s fantommi
  (Ako č1)
  A mám veľmi bledý ametys fantom
  ( č2 alb 4)
  a písala si že keď ametyst vybledne tak nejde naspäť vrátiť farbu ale ja som svoj dal ku ostatným a potom na chvíľu ztmavol ?(keď už bol od ostatných cca 2min vydržal)

 • danusa píše:

  zaujímavé, no čo sa účinku týka je to jedno, či má pôvodnú farbu, alebo vybledne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anketa

ako si vyberáš kamene?

zobraziť výsledky

najnovšie komentáre