pyrolusit

Farba: strieborný, šedý, čierny, modrý
Vzhľad: lesklý v tvare vejáru na matičnej hornine alebo hmota v podobe granúl
Výskyt: bežný
Náleziská: USA, India, Veľká Británia, Brazília

Vlastnosti
Pyrolusit má schopnosť transformovať alebo reštrukturalizovať energie. Vo vedomí blahodárne mení štruktúru vlastného života. Jedná sa o kameň schopný naprávať poruchy energií a pretvárať nerovnováhu na telesnej, duševnej a rozumovej úrovni.
Pyrolusit je mimoriadne užitočný kameň, keď ho umiestnite v priestore, kde žijete alebo meditujete. Odstraňuje negatívne energie a odráža duševné útoky zo strany iných ľudí tým, že posilní vašu auru. Dokáže odvrátiť nevhodné pôsobenie ľudí obdarených silnou mysľou. Bráni mentálnej manipulácii a zaisťuje bariéru, ktorá bráni preniknúť nižším astrálnym bytostiam.
Ak musíte tráviť čas s niekým, kto by nad vami mohol mať moc, noste so sebou vždy kúsok pyrolusitu. Kameň vám umožní zachovať vernosť tomu, v čo v skutočnosti veríte. Vzhľadom k jemnej stavbe sa niektoré exempláre pyrolusitu nehodia k tomu, aby ste ich nosili na tele alebo pri sebe. Môžete ich ale mať so sebou tam, kde budete potrebovať ich ochrannú energiu.
V duševnom živote zaisťuje pyrolusit sebadôveru, optimizmus a odhodlanie. Tento húževnatý kameň sa dostáva až na dno problémov a ponúka prostriedky na ich transformáciu. Dokáže poskytnúť podporu počas celkovej duševnej liečby vrátane tej, ktorá sa týka minulých životov či vyrovnávania citovej nerovnováhy a uvoľňovania blokov emocionálneho tela.
Na citovej rovine má pyrolusit silu zmeniť vzťahy a uviesť ich do rovnováhy. Dokáže pomôcť pri premene negatívnych očakávaní na pozitívne.

Liečebné využitie
Pyrolusit lieči bronchitídu, reguluje metabolizmus, posilňuje krvné riečište a podnecuje sexualitu. Poslúži tiež pri posilňovaní zraku.

Umiestnenie
Položiť alebo pridržať podľa potreby. Vzhľadom k tomu, že pyrolusit je pre umiestnenie na tele pomerné krehký a súčasne ťažký. Dá sa použiť na prípravu elixíru nepriamou metódou.

pyrolusit cierny pyrolusit dendricky
pyrolusit čierny pyrolusit dendrický

pyrolusit sedy
pyrolusit šedý

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anketa

ako si vyberáš kamene?

zobraziť výsledky

najnovšie komentáre