aqua aura

Farba: modrá (sibírska), červená (rubínová aura), žltá (aura východu slnka), dúhová, ružová
Vzhľad: vznikajú umelým nanášaním kovov na kúsky krištáľu
Výskyt: bežný
Náleziská: ako horský krištáľ

Vlastnosti
Bez ohľadu na to, že sa jedná o umelo vyrobený kameň, sa aqua aura vyznačuje silnou energiou, v ktorej sa odráža alchymistický proces, pri ktorom sa nanáša zlato na číry krištáľ. Aqua aura vás oslobodí od všetkých obmedzení a vytvorí priestor pre niečo nové. Tento kryštál dokáže liečiť, prečisťovať a ukľudňovať auru tým, že v nej nachádza miesta stresu a zaceľuje trhliny. Potom aktivuje čakry – hlavne krčnú, ktorá uľahčuje komunikáciu vychádzajúcu zo srdca. Aqua aura uvoľňuje z jemných vyšších tiel negativitu a súčasne vytvára spojenie s duchovným telom. Potom dôjde k aktivácii duševnej energie, ktorá pozdvihne váš potenciál na najvyššiu možnú úroveň.
Aqua aura stimuluje diaľkové pozorovanie spoločne so schopnosťou sebavyjadrenia. Prehlbuje duchovné naladenie a komunikáciu. Jedná sa o ochranný kameň, ktorý pomáha proti duševným a psychickým útokom. Prehlbuje kľud a uvoľnenie počas meditácie. Používa sa spoločne s ďalšími kryštálmi, ktorých liečivé vlastnosti ďalej zlepšuje.

Liečebné využitie
Aqua aura posilňuje detskú žľazu a imunitný systém.

Umiestnenie
Držte, noste alebo umiestnite podľa potreby.

Dúhová aqua aura vzniká nanesením zlata a titánu na horský krištáľ. Podnecuje činnosť všetkých energetických centier v tele a prečisťuje cestu, ktorou prúdi životná sila v jednotlivých telách. Kryštál vnáša vibrujúcu energiu a iskru do života. Blahodárne pôsobí na nefunkčné vzťahy, lebo ich dokáže predviesť v správnom svetle a súčasne pomáha uvoľniť negatívne emócie, ako je starý, z minulosti pochádzajúci žiaľ. Umožňuje hlbší pohľad na všetky roviny vzťahov. Pomáha odhaľovať karmické putá, ktoré dávajú vzťahom ich dnešnú podobu. Takto premenené vzťahy potom bývajú harmonické a životaschopné.

Opálová aqua aura má oveľa svetlejšie dúhové sfarbenie, pochádzajúce z platiny. Podobne ako dúha na oblohe dodáva aj ona všetkému živému nádej a optimizmus. Opálová aqua aura je kryštálom radosti. Čistí čakry a uvádza ich do rovnováhy. Súčasne ich spoločne s vyšším svetelným telom integruje do fyzickej dimenzie. Otvára stav hlbokej meditácie. Uzemňuje tiež informácie získané z fyzického tela. Prostredníctvom kozmického vedomia navodzuje absolútnu jednotu s božstvom.

Ružová aqua aura je tvorená horským krištáľom a platinou. Výsledkom tohto spojenia je dynamická energia, ktorá účinkuje na epifýzu a srdečnú čakru. Dokáže premeniť hlboko ukryté pochybnosti o vlastnej hodnote. Vynáša na vyššiu úroveň dar nepodmienenej lásky k sebe samému a spojenie s univerzálnou láskou. Tento druh krištáľu nabíja celé telo láskou, zatiaľ čo všetky jeho bunky navracia do stavu dokonalej vyváženosti.

Rubínová aqua aura vzniká tiež ako kombinácia krištáľu a platiny. V tomto prípade ale vzniká oveľa temnejší odtieň. Rubínová aqua aura očisťuje základnú čakru od starých urážok a negatívnych zážitkov. Vnáša do nej túžby a vitalitu, súčasne aktivuje múdrosť srdca. Podnecuje tiež duchovný rast, keď otvára cestu k Kristovmu vedomiu. Jedná sa o ochranný kameň slúžiaci proti agresivite a násiliu. Pri liečení pôsobí priaznivo na systém žliaz s vnútornou sekréciou. Jedná sa o prírodné antibiotikum proti plesňovým nákazám a parazitom.

Aqua aura východu slnka je lesklý žltý kryštál vzniknutý zo zlata a platiny. Dodáva energiu aj silu a je mimoriadne aktívny. Aktivuje a prečisťuje solar plexus a dokáže ho zbaviť starých citových tráum a bolestí. Na duchovnej úrovni zaisťuje tento kameň rozvoj vlastných schopností a ochranu. Na všetkých úrovniach pôsobí proti zablokovaniu a pomáha odbúravať jedovaté látky.

Sibírsky modrý krištáľ je žiarivo modrý laboratórne pretvorený krištáľ, vzniknutý pridaním kobaltu. Jedná sa o účinné antidepresívum, ktoré dokáže pozdvihnúť ducha a navodiť stav hlbokého pokoja a mieru. Sibírsky modrý krištáľ aktivuje čakry krku a tretieho oka. Podnecuje duševné videnie a telepatiu. Súčasne zlepšuje komunikáciu. Podporuje vnútorný zrak a otvára myseľ kozmickému vedomiu. Tento kameň vám umožní hovoriť pravdu a súčasne pomôže, aby vás bolo počuť. Ako elixír lieči krčné infekcie, žalúdok, vredy a potláča stres. Pri vonkajšej aplikácii uľavuje od zápalov, úpalu a strnulého krku alebo svalov.

aqua aura brusena aqua aura duhova
aqua aura brúsená aqua aura dúhová

aqua aura modra aqua aura opalova
aqua aura modrá aqua aura opálová

22 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anketa

ako si vyberáš kamene?

zobraziť výsledky

najnovšie komentáre