azeztulit

Farba: bezfarebný alebo žltý
Vzhľad: číry alebo matný kameň s ryhami
Výskyt: vzácny a je drahý
Náleziská: USA Severná Karolína – jedna už vyťažená žila

Vlastnosti
Vzácny jemne žiarivý kryštál azeztulit ja kameňom nového veku, new age. Jeho mimoriadne rýdze vibrácie – jedny z najjemnejších v celej nerastnej ríši – sú naladené na najvyššie možné frekvencie, ktoré azeztulit znáša dole na zem, aby tu pomáhal duchovnému vývoju. Tento kryštál rozširuje ľudské vedomie, nakoľko zvyšuje ľudské vibrácie, pomáha vám je vyžarovať a pozitívne nimi pôsobiť v prospech ostatných. Azeztulit nikdy nevyžaduje čistenie a je stále nabitý energiou.
Pokiaľ nieste zvyknutí pracovať v spojení s duchovnou ríšou alebo vo vyšších frekvenciách, musíte s týmto kryštálom zaobchádzať veľmi opatrne. Vibračný posun, ktorý kameň navodzuje, má obrovskú silu a môže viesť až k nepríjemným vedľajším účinkom, zvlášť pokiaľ nie ste s kameňom dokonale zladení. Dobrú prípravu môže predstavovať predchádzajúca práca s ametrínom alebo akvamarínom. Pred prácou s azeztulitom by ste mali odstrániť staré zažité vzorce myslenia a prejsť úplnou citovou očistou. Matná forma azeztulitu sa vyznačuje slabšími vibráciami a môže predstavovať vhodný štartovací bod na ceste smerujúcej k využitiu priehľadnejších exemplárov týchto kryštálov.
V duchovnej rovine navodzujú vlastnosti azeztulitu okamžite stav „vyprázdnenej mysle“. Vytvárajú ochrannú špirálu okolo fyzického tela a podnecujú činnosť kundalíni, ktorá zásluhou kryštálu stúpa chrbticou. Jedná sa o kameň vízií a inšpirácií. Azeztulit otvára tretie oko spoločne s korunnou a vyššou korunnou čakrou. Pod vplyvom kryštálu azeztulitu ľudia dosahujú vyššie duchovné úrovne. Kameň sa naladí na duchovného sprievodcu budúcnosti, vďaka čomu môže pomáhať pri rozhodovaní o významných veciach.
Azeztulit aktivuje vzostupné body v dolnej časti chrbtice a v strede brucha a súčasne pomáha naladiť mozog na vyššie vibrácie pri súčasnom ukotvení vo fyzickom tele. Pokiaľ kameň priložíte na tretie oko, pomôže vám pri pohľade do budúcnosti a predvídaní.

Liečebné využitie
Na telesnej úrovni kryštál lieči rakovinu, bunkové poruchy a zápaly. Pomáha tiež pri chronických chorobách a obnovuje vôľu. Väčšina liečivých účinkov azeztulitu spočíva v jeho duchovných vibráciách zaisťujúcich spojenie čakier s vyššou realitou a spôsobujúcich vibračný posun.

Umiestnenie
Tretie oko, temeno hlavy alebo inde podľa potreby

azeztulit surovy
azeztulit surový

8 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anketa

ako si vyberáš kamene?

zobraziť výsledky

najnovšie komentáre