shattuckit

Farba: tmavo a svetlo modrý, tyrkysový
Vzhľad: škvrnitý
Výskyt: bežný
Náleziská: USA

Vlastnosti
Shattuckit je vysoko duchovný kameň zvyšujúci vibrácie. Podnecuje činnosť tretieho oka a krčnej čakry, ktoré uvádza do súladu. Prináša priezračné mentálne vízie a súčasne im pomáha porozumieť a hovoriť o nich. Zvlášť užitočný je kryštál v prípadoch, keď rozvoju vašich metafyzických schopností bránia skúsenosti z minulých životov. Shattuckit odstraňuje hypnotické príkazy zakazujúce užívanie mentálneho zraku. Kryštál odstraňuje kliatby a rozkazy pochádzajúce z minulých životov.
Shattuckit pomáha tiež pri diaľkovom pozorovaní. Vďaka svojim silným ochranným schopnostiam zaisťuje, že entity, s ktorými sa pritom dostanete do styku, neprevezmú vládu nad vašim fyzickým telom. Vyvoláva vysoké vibrácie umožňujúce kontakt s najrýdzejším čistým zdrojom energie. Kryštál sa dá použiť pri rozvoji mentálnych schopností, ako je automatické písanie a telepatia. Umožňuje zrozumiteľnú komunikáciu s mimozemskými bytosťami.

Liečebné využitie
Shattuckit blahodárne pôsobí na menšie zdravotné problémy a uvádza telo späť do rovnováhy. Elixír účinkuje ako univerzálne tonikum, najmä na pečeň. Kameň lieči angínu, zvyšuje zrážanlivosť krvi a odstraňuje zablokovanie medzibunkových štruktúr.

Umiestnenie
Prikladajte podľa potreby.

shattuckit shattuckit surovy
shattuckit shattuckit surový

10 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anketa

ako si vyberáš kamene?

zobraziť výsledky

najnovšie komentáre