stilbit

Farba: biely, žltý, ružový, oranžový, červený, hnedý
Vzhľad: malé kryštalické plátky alebo ihlany rastúce v trsoch
Výskyt: bežný
Náleziská: USA

Vlastnosti
Stillbit je kameň výrazne podnecujúci tvorivé schopnosti, ktorý otvára bránu intuícii a vnáša do akejkoľvek činnosti vibrácie plné lásky a podpory. Dokáže byť veľmi nápomocný pri metafyzickej práci na všetkých rovinách. Uzemňuje duchovnú energiu a vo fyzickej rovine pomáha premieňať intuitívne myšlienky na činy.
Stillbit napomáha pri duchovnom putovaní, chráni vás a zaisťuje fyzický kontakt. Počas cesty funguje ako sprievodca a udáva smer ku každému cieľu. Ak použijete jeho najvyššie vibrácie, pomôže vám doraziť až do vyššej duchovnej ríše a priniesť si odtiaľ spomienky svojho vlastného vedomia na minulé skúsenosti. Trs kryštálov stillbitu sa dá použiť na veštenie z gule.

Liečebné využitie
Stillbit lieči mozgové poruchy, posilňuje šľachy, uzdravuje zapálený hrtan a stratu chuti. Dokáže zvýšiť pigmentáciu kože. Tradične sa používal ako protilátka proti jedom – ako veľmi silný detoxikačný prostriedok.

Umiestnenie
Pridržte ho alebo položte podľa potreby. Pre umožnenie duchovných ciest alebo zapálenie plameňa intuície položte na tretie oko.

stilbit stilbit modry
stilbit stilbit modrý

stilbit oranzovy stilbit zeleny
stilbit oranžový stilbit zelený

stilbit zlty
stilbit žltý

5 komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anketa

ako si vyberáš kamene?

zobraziť výsledky

najnovšie komentáre