tektit

Farba: čierny alebo tmavo hnedý
Vzhľad: podobný sklu, slabo priesvitný
Výskyt: bežný
Náleziská: Stredný a Ďaleký východ, Filipíny, Polynézia

Vlastnosti
Vzhľadom k ich mimozemskému pôvodu panuje presvedčenie, že tektity umožňujú komunikáciu s inými svetmi a súčasne podporujú duchovný rast prostredníctvom vstrebávania a udržovania vyšších znalostí. Vytvárajú spojenie medzi hmotou a tvorivou energiou. Tektit vám pomôže prekonať nežiadúce zážitky, zapamätať si poučenie, ktoré vám nepríjemné chvíle priniesli a sústrediť sa na veci, ktoré prispievajú k duchovnému rastu. Tektit vás zavedie hlboko k jadru vecí, ponúkne vám vhľad do problému a odhalí jeho skutočnú príčinu. Súčasne napovie, čo vlastne musíte spraviť.
Tektit položený na čakrách udržuje v rovnováhe prúdenie energie a dokáže obrátiť nesprávny smer ich rotácie. Pomáha pri telepatii a jasnovidectve. Položený na tretie oko umožňuje komunikáciu s inými dimenziami. Jedná sa o kameň posilňujúci biomagnetický obal tela.
Tradične sa tektity nosili ako talizmany podporujúce plodnosť na všetkých úrovniach. Tento kameň udržuje v rovnováhe mužskú a ženskú energiu.

Liečebné využitie
Tektit zráža horúčku, napomáha činnosti vlásočníc a obehu krvi. Predchádza prenosu infekcií. Isté typy tektitov sa používajú pri mentálnych operáciách.

Umiestnenie
Položte alebo podržte podľa potreby.

tektit
tektit

2 komentárov

  • Richard píše:

    Tektit nemá mimozemský pôvod ale pozemský.
    Je to premenená hornina z okolia kráterov, ktora sa premenila za vysokej teploty pri dopade meteoritu a bola rozmetana do okolia. Može obsahovat 3,5% mimozemského telesa- meteoritu v podobe mikro uzavrenin. To neznamená že ma momozemsky pôvod.

  • danusa píše:

    aj jedno aj druhé je teória, každý sa prikloní k tomu, čo mu dáva väčší zmysel na základe ostatných informácií, ktoré má a považuje za pravdivé, takže vo finále je to úplne jedno 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anketa

ako si vyberáš kamene?

zobraziť výsledky

najnovšie komentáre