vanadinit

Farba: hnedooranžový, červenohnedý, žltohnedý, červený, oranžový, žltý
Vzhľad: lesklé priehľadné kryštály na matičnej hornine
Výskyt: bežný
Náleziská: USA

Vlastnosti
Vanadinit je vynikajúci kameň pre tých, ktorí majú problém s prijatím svojej telesnej existencie. Kryštál udržuje pevné spojenie so zemskou čakrou v zemskom tele pod nohami. Uzemňuje myseľ do fyzického tela a napomáha jej, aby sa v pozemskom prostredí cítila pohodlne. Vanadinit pomáha obmedziť plytvanie energie a učí, ako energiu na fyzickej úrovni konzervovať.
Pomáha pri meditácii. Dokáže stlmiť náš vnútorný dialóg, čím navodí doslova stav „bez mysle“. Tento kameň sa dá tiež použiť pri zámernom sústredení mysle na vyvolanie mentálnej vízie alebo mentálneho putovanie. Dokáže v tele otvárať vnútorné kanály, ktorými sa dá prijímať prúdiaca vesmírna energia. Tá nastoľuje súlad medzi čakrami a privádza vyššie ja do fyzického tela, kde navodzuje pocit hlbokého vnútorného mieru.
Mentálne zapĺňa vanadinit predel medzi mysľou a rozumom. Napomáha definovať stanovené ciele, dosahovať ich a súčasne tíšiť rušivé prejavy mysle. Uľahčuje vhľad do vnútra problému, spoločne s racionálnym uvažovaním podporeným vnútorným hlasom sprievodcu.
Tento kameň je obdarený užitočnou schopnosťou obmedzovať priveľké utrácanie. V dome ho položte do rohu hojnosti alebo si dajte malý kúsok kryštálu do peňaženky, aby sa v nej držali peniaze.
Vanadinit je jedovatý kameň a elixír by sa z neho mal pripravovať iba nepriamou metódou.

Liečebné využitie
Vanadinit poslúži pri dýchacích problémoch – napríklad astme alebo pľúcnom edéme. Umožňuje cirkulárne dýchanie. Lieči chronickú únavu a problémy s močovým mechúrom. Elixír sa dá používať výhradne zvonka.

Umiestnenie
Položte na potrebné miesto alebo potierajte elixírom zvonka oblasť hrudníku. Ak je cieľom liečby prijatie súčasného tela, mal by s elixír vyrobený nepriamou metódou aplikovať niekoľko týždňov.

vanadinit vanadinit
vanadinit vanadinit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anketa

ako si vyberáš kamene?

zobraziť výsledky

najnovšie komentáre